
Évente többször szerveznek véradást a Neumann János Egyetemen a Magyar Vöröskereszttel karöltve. A keddre szervezett, már-már hagyománynak nevezhető eseményen most is szép számmal jelentek meg hallgatók és oktatók is.
A Neumann János Egyetem már régóta szervez véradásokat, évente kétszer a Magyar Vöröskereszt segítségével. Az idei, tavaszi eseményen az allergiaszezon miatt többen végül nem tudtak részt venni, ennek ellenére 28-an vállalkoztak arra, hogy vért adjanak. Az allergiaszezon számos probléma okozója, így a kellemetlen tünetek mellett a hisztamin és allergiás ellenanyagok magas száma miatt többen vissza kellett, hogy mondják. A mottó, hogy „Adj vért és ments meg három életet”, így tehát mindazoknak köszönhetően, akik megjelentek,
- 2026-06-12 12:54hiros.hu
- 2026-06-12 10:59hiros.hu
- 2026-06-12 10:37hiros.hu
- 2026-06-12 10:27hiros.hu
- 2026-06-12 06:58hiros.hu
- 2026-06-11 20:39hiros.hu
- 2026-06-12 17:24hiros.hu
- 2026-06-12 14:30hiros.hu
- 2026-06-11 18:23:21hiros.hu
- 2026-06-11 15:06:17hiros.hu
- 2026-06-11 13:27:57hiros.hu
- 2026-06-11 12:56:36hiros.hu
- 2026-06-11 12:52:24hiros.hu
- 2026-06-11 12:27:46hiros.hu
- 2026-06-11 12:17:59hiros.hu
- 2026-06-11 10:47:14hiros.hu
- 2026-06-11 09:52:46hiros.hu
- 2026-06-11 08:47:17hiros.hu
- 2026-06-11 06:50:24hiros.hu
- 2026-06-10 20:22:03hiros.hu
- 2026-06-10 19:34:07hiros.hu
- 2026-06-10 18:02:40hiros.hu


