
Szakmailag indokolt, hogy a pedagógusok teljesítményértékelési rendszerét jelenlegi formájában felfüggesszék – közölte Kapronczai Balázs, aki a pedagógusszakma egyik régi vágyának nevezte az előterjesztést. A Tisza-frakció két képviselője által benyújtott javaslatot kedden kezdték tárgyalni.
2 évvel ezelőtt vezették be a pedagógusok teljesítményértékelési rendszerét. A tavalyi első mérések után egyesek illetményemelést is kaphattak, azonban idén már nem kell a kiértékeléssel bajlódni.
A pedagógusok teljesítményértékelési rendszerének alkalmazását felfüggesztették egy újabb törvényjavaslat kidolgozásáig. A Tisza-frakció két képviselője által benyújtott javaslatot kedden kezdték tárgyalni. A hír vegyes fogadtatásának oka, hogy sokan szükségesnek tartják a változásokat, viszont a kiértékelés hiánya azokra lesz negatív hatással, akik pont, hogy a szakmai elhivatottság miatt tesznek többet az asztalra.
- 2026-06-22 07:21hiros.hu
- 2026-06-21 22:42hiros.hu
- 2026-06-21 21:48hiros.hu
- 2026-06-21 15:47hiros.hu
- 2026-06-21 14:12hiros.hu
- 2026-06-21 13:37hiros.hu
- 2026-06-22 10:05hiros.hu
- 2026-06-22 08:29hiros.hu
- 2026-06-21 10:50:29hiros.hu
- 2026-06-21 09:10:00hiros.hu
- 2026-06-21 08:45:00hiros.hu
- 2026-06-21 00:33:37hiros.hu
- 2026-06-20 13:14:00hiros.hu
- 2026-06-20 11:42:38hiros.hu
- 2026-06-20 08:43:29hiros.hu
- 2026-06-19 21:55:24hiros.hu
- 2026-06-19 17:02:02hiros.hu
- 2026-06-19 16:32:15hiros.hu
- 2026-06-19 14:22:51hiros.hu
- 2026-06-19 11:49:19hiros.hu
- 2026-06-19 10:13:20hiros.hu
- 2026-06-19 09:01:58hiros.hu


