Április végére és május elejére beköszöntött a meleg időjárás, Kecskeméten a tegnapi nap folyamán közel 30 fokos csúcshősmérsékletet is mértek, de a kisebb légmozgásoknak köszönhetően kiváló kiránduló és sétáló idő alakult ki.
Szép idő köszöntött ránk kedden. A napsütés, a meleg és a kellemesen szeles időnek köszönhetően többen már napközben is kilátogattak a Benkó Zoltán Parkba, hogy a szabadban töltsék az időt az apróságokkal. Másoknak a jó idő miatt alakult szerencsésen a programja, keresve sem találhattak volna jobb alkalmat a tanulmányi kirándulásra. A májusi napsütésben kecskemétieket kérdeztük arról, hogyan érzik magukat, miként töltik idejüket a hirtelen jött melegben.
Ma kicsit szellősebbre fordult az idő, de maradt a napsütés, ám az elkövetkezendőkben valamelyest csökken a hőmérséklet, holnap zivatarosra is fordulhat az időjárás, de az előrejelzések szerint hétvégén visszatér a jóidő.
- 2026-06-10 10:45hiros.hu
- 2026-06-09 20:43hiros.hu
- 2026-06-08 13:06hiros.hu
- 2026-06-07 20:53hiros.hu
- 2026-06-07 18:09hiros.hu
- 2026-06-06 16:56hiros.hu
- 2026-06-12 15:50hiros.hu
- 2026-06-11 13:48hiros.hu
- 2026-06-06 12:02:10hiros.hu
- 2026-06-04 12:17:51hiros.hu
- 2026-06-04 07:01:43hiros.hu
- 2026-06-03 08:52:16hiros.hu
- 2026-06-03 06:52:34hiros.hu
- 2026-06-02 12:35:18hiros.hu
- 2026-05-31 13:18:27hiros.hu
- 2026-05-30 14:25:58hiros.hu
- 2026-05-28 08:21:58hiros.hu
- 2026-05-25 08:15:00hiros.hu
- 2026-05-24 14:08:26hiros.hu
- 2026-05-23 15:00:23hiros.hu
- 2026-05-22 14:27:19hiros.hu
- 2026-05-18 19:09:54hiros.hu


