
Az első félidőben kialakított magabiztos kecskeméti előnyt sikerült megtartani, és visszavágni a Szegednek az alapszakaszban elszenvedett vereségekért. A mérkőzés felvételről látható a KTV-ben vasárnap 17 órakor.
Ivkovics Sztojan szakmai igazgató: Folyamatosan javuló tendenciát mutatott az alapszakasz hajrájában a játékunk, és most az igazán fontos meccsekre állt össze a versenyforma. Nagyon jól dobtuk a triplákat, sokkal jobban, mint legutóbbi meccsen a Szeged ellen. Voltak viszont hibák védekezésben, sok támadó lepattanót engedtünk az ellenfélnek, ezt javítani kell. Igyekeztünk mindenkinek lehetőséget adni egyenlő felosztásban. Kész vagyunk a folytatásra, és a bennmaradás kiharcolására. Nincs rossz játékos, csak rossz edző. Az U19-es akadémisták Debrecenben játszanak országos döntőt, szurkolunk nekik a sikeres szereplésért. Köszönöm a szurkolóknak, hogy mellettünk álltak.
Hirdetés
- 2026-06-08 11:13hiros.hu
- 2026-06-07 21:04hiros.hu
- 2026-06-06 08:35hiros.hu
- 2026-06-05 13:51hiros.hu
- 2026-06-05 09:05hiros.hu
- 2026-06-04 17:23hiros.hu
- 2026-06-09 22:41hiros.hu
- 2026-06-09 20:57hiros.hu
- 2026-06-02 14:07:24hiros.hu
- 2026-06-02 10:59:09hiros.hu
- 2026-06-01 16:06:42hiros.hu
- 2026-06-01 15:23:54hiros.hu
- 2026-05-31 12:11:30hiros.hu
- 2026-05-29 16:09:00hiros.hu
- 2026-05-29 08:55:58hiros.hu
- 2026-05-26 15:31:16hiros.hu
- 2026-05-25 21:40:46hiros.hu
- 2026-05-25 13:59:21hiros.hu
- 2026-05-22 15:34:12hiros.hu
- 2026-05-22 12:17:26hiros.hu
- 2026-05-21 14:07:13hiros.hu
- 2026-05-19 12:01:56hiros.hu


