Ivókutat és párakapukat kapott a Széchenyi téri autóbusz-állomás

2026-06-26 13:05
Egy ivókutat és két párakaput helyezett ki a Kecskeméti Közlekedési Központ a Széchenyi téri autóbusz-állomásra. A KEKO az utasainak védelme mellett a komfortérzet javításának érdekében is döntött az intézkedés mellett. Ezzel lezárult a Széchenyi téri autóbuszállomás komfortosabbá tételének 2024 óta zajló 3. fázisa.
Az extrém hőségben ugyanis pillanatok alatt felléphet hőguta, kiszáradás. Ezért a város intézményei, önkormányzata több intézkedést is bevezetett Kecskeméten, amellyel áttudják segíteni a lakosokat a kánikulában. A Széchenyi téren kihelyezett ivókút és két párakapu az őszi időjárás beköszöntéig fognak rendelkezésre állni. A KEKO arra kér mindenkit, hogy vigyázzanak közösen ezekre a berendezésekre.
Régebbi cikkek a Közélet rovatban...
- 2026-06-26 16:37hiros.hu
- 2026-06-26 16:21hiros.hu
- 2026-06-26 12:02hiros.hu
- 2026-06-26 11:16hiros.hu
- 2026-06-26 10:37hiros.hu
- 2026-06-26 18:20hiros.hu
- 2026-06-26 17:09hiros.hu
- 2026-06-26 04:00:00hiros.hu
- 2026-06-25 20:27:21hiros.hu
- 2026-06-25 15:59:41hiros.hu
- 2026-06-25 15:37:36hiros.hu
- 2026-06-25 15:02:24hiros.hu
- 2026-06-25 14:06:50hiros.hu
- 2026-06-25 13:34:27hiros.hu
- 2026-06-25 07:24:06hiros.hu
- 2026-06-25 06:20:46hiros.hu
- 2026-06-24 22:14:05hiros.hu
- 2026-06-24 21:45:12hiros.hu
- 2026-06-24 20:45:06hiros.hu
- 2026-06-24 20:07:09hiros.hu
- 2026-06-24 19:25:00hiros.hu
- 2026-06-24 17:39:45hiros.hu


